W Grupie IPOPEMA wiemy, że sztuka inwestowania wymaga wiedzy i doświadczenia.

IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych powstało w 2007 r. i dziś jest jednym z największych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Koncentruje się na kreowaniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestorów, a także na tworzeniu funduszy o alternatywnej polityce inwestycyjnej. Oferta Towarzystwa obejmuje fundusze inwestujące zarówno na polskim, jak i na globalnych rynkach kapitałowych. IPOPEMA TFI S.A. oferuje również usługi zarządzania portfelem maklerskich instrumentów finansowych, polegające na aktywnym inwestowaniu środków inwestora. Zarządzanie aktywami oparte jest na indywidualnie dopasowanej strategii inwestycyjnej.

Największe aktywa w Polsce

Klienci powierzyli IPOPEMA TFI S.A. ponad 58 mld zł.

Wielokrotnie nagradzane fundusze

Celem każdego funduszu, który prowadzimy jest zarabianie dla swoich klientów jak najwięcej przy określonym poziomie ryzyka. Wyniki naszych funduszy potwierdzają wielokrotnie przyznawane nagrody takie jak Złoty Portfel Parkietu (w tym za najlepszy fundusz w Polsce) oraz Alfa przyznana przez Analizy Online.

Przejrzystość i uczciwe podejście

Każda inwestycja to ryzyko, które może przynieść potencjalny zysk. Podejmowanie trudnych decyzji to duża część naszej codziennej pracy. W IPOPEMA TFI S.A. wiemy, że rozpacz związana z utratą zainwestowanych pieniędzy jest większa niż radość z dodatkowego zysku. Takie podejście powoduje, że jesteśmy najlepiej rozwijającym się Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych w Polsce - chcemy zarabiać dla klientów przez lata a nie wykorzystywać pojedyncze okazje na rynku, które nie zawsze kończą się dla inwestorów tak jakby sobie tego życzyli.